Юридическая консультация on-line Среда, 17.10.2018, 11:21:06
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Форма входа


Категории раздела
Консультации [31]


Получить WMR-бонус на свой кошелек!
  Яндекс.Погода
Главная » Файлы » Консультации

проверка водомера
21.05.2011, 12:34:09
   Відповідно до п.4.16 Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України періодична повірка, обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж водолічильників (що перебувають у власності фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності), результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб воду, здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання.
   4.18. Водоканал або підприємства і організації, які надають послуги з водопостачання, мають право знімати водолічильник для контрольної повірки до закінчення дворічного строку його експлуатації.
   На виконання робіт щодо зняття або заміни водолічильника представник Водоканалу або підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання, повинен мати наряд на роботу та службове посвідчення. У разі відсутності вказаних документів абонент не повинен давати дозволу на зняття водолічильника.
   11.2. Якщо вести облік води за водолічильником неможливо з причин, що не залежать від абонента (зняття водолічильника представником Водоканалу, запітніння скла, корозія циферблата, припинення нормальної роботи водолічильників через несправності, що виникли в його механізмі тощо), кількість використаної води визначається за середньодобовою витратою за попередні два розрахункові місяці.
   Вам необхідно написати на ім'я начальника горводоканалу листа, в якому викласти Ваші претензії. Згідно з Законом України "Про зверення громадян" у місячний термін горводоканал зобов'язаний відповісти на Ваш лист. Якщо відповідь Вас не влаштує. необхідно звертатися до суду з позовною заявою( позовні заяви із захисту прав споживачів держмитом не обкладаються).
Категория: Консультации | Добавил: perejro
Просмотров: 2356 | Загрузок: 0

РАДИО
Бесплатная отправка смс:
Отправить СМС на БилайнОтправить СМС на Мегафон
Отправить СМС на МТСОтправить СМС на Теле2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Ссылки на сайты

Copyright MyCorp © 2018
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.