Юридическая консультация on-line Среда, 17.10.2018, 11:13:05
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Форма входа


Категории раздела
Консультации [31]


Получить WMR-бонус на свой кошелек!
  Яндекс.Погода
Главная » Файлы » Консультации

подключение к канализации
26.04.2011, 13:04:18
   Відповідно до ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ СИСТЕМАМИ КОМУНАЛЬНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ В МІСТАХ І СЕЛИЩАХ УКРАЇНИ:
   1.6. На приєднання абонентів до міських мереж водопостачання та водовідведення Водоканал видає технічні умови, які повинні містити заходи, спрямовані на підвищення стійкості роботи систем водопостачання та водовідведення (будівництво насосних станцій, резервуарів, пунктів регулювання та інших споруд й обладнання), відповідно до діючих нормативних актів.

   1.7. Приєднання об'єктів до комунальних водопроводів і каналізацій може бути здійснено лише після виконання технічних умов Водоканалу.
   Невиконання виданих технічних умов є підставою для відмови абоненту в приєднанні до систем комунального водопостачання та водовідведення.
   2.17. Самовільне приєднання до діючої системи комунального водопостачання й каналізації заборонено.
   Факт самовільного приєднання до водопроводу виявляється представником Водоканалу за участю особи, яка користувалась цим вводом, про що складається акт. Самовільним приєднанням до комунального водопроводу вважається:

а) приєднання, здійснене без письмового дозволу Водоканалу і не оформлене в абонентному відділі Водоканалу;

б) тимчасове приєднання до водорозбірної колонки;

в) приєднання, виконане без участі технагляду з боку Водоканалу або за участю останнього, але ще не здане в експлуатацію згідно з порядком, передбаченим цими Правилами.
   14.3. Підключення нових абонентів до комунальної каналізації дозволяється тільки при наявності проектів, розроблених і узгоджених згідно з нормами проектування та цими Правилами.
   Варто звернутися до Водоканалу, та розробити проект на підключення. А за користування каналізацією Водоканал може в судовому порядку стягнути вартість спожитої послуги водовідведення.

 

Категория: Консультации | Добавил: perejro
Просмотров: 565 | Загрузок: 0

РАДИО
Бесплатная отправка смс:
Отправить СМС на БилайнОтправить СМС на Мегафон
Отправить СМС на МТСОтправить СМС на Теле2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Ссылки на сайты

Copyright MyCorp © 2018
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.