Юридическая консультация on-line Среда, 17.10.2018, 11:12:55
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Форма входа


Категории раздела
Консультации [31]


Получить WMR-бонус на свой кошелек!
  Яндекс.Погода
Главная » Файлы » Консультации

Підключення до каналізації
10.02.2012, 12:40:05
   Приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення здійснюється за "ПРАВИЛАМИ КОРИСТУВАННЯ СИСТЕМАМИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ УКРАЇНИ" затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року N 190.
   Для підтвердження своїх грошових вимог ці люди повинні надати документи, які б підтверджували їх право власності на каналізаційні мережі по вулиці, і як обгрунтування розміру документи, які б підтвердили витрати на будівництво.
   Технічні умови надаються юридичними особами які є власниками мереж або їх експлуатують, а відповідно до Правил наведених вище, саме підприємства водопровідно-каналізаційного господарства здійснюють технічну експлуатацію систем та споруд водопостачання і каналізації, незалежно від їх відомчої належності та форми власності.
   Слід також зазначити, що жодним нормативним документом не передбачено отримання згоди від власника мереж водопостачання на приєднання до цих мереж.

 
Категория: Консультации | Добавил: perejro
Просмотров: 432 | Загрузок: 0

РАДИО
Бесплатная отправка смс:
Отправить СМС на БилайнОтправить СМС на Мегафон
Отправить СМС на МТСОтправить СМС на Теле2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Ссылки на сайты

Copyright MyCorp © 2018
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.