Юридическая консультация on-line Вторник, 22.05.2018, 19:18:39
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Форма входа


Категории раздела
Консультации [31]


Получить WMR-бонус на свой кошелек!
  Яндекс.Погода
Главная » Файлы » Консультации

оплата коммунальных услуг
06.01.2011, 15:08:44
   Новым законом просто отменили закон о запрете взыскания пени, который состоял из трех статей. А все условия потребления и оплаты жилищно-коммунальных услуг предусмотрены Закона Украины "О жилищно-коммунальных услугах" от 24.06.2004 № 1875-IV.
   Согласно ст. 20  закона потребитель обязан оплачивать жилищно-коммунальные услуги в сроки, установленные договором или законом, а в случае несвоевременного осуществления платежей за жилищно-коммунальные услуги уплачивать пеню.
    Ст. 21 закона предусмотрены обязанности исполнителя, а именно: обеспечивать своевременность и соответствующее качество жилищно-коммунальных услуг, подготавливать и заключать с потребителем договор на предоставление жилищно-коммунальных услуг.

   В ст. 26 закона предусмотрены существенные условия договора на предоставление жилищно-коммунальных услуг, среди которых порядок оплаты за потребленные жилищно-коммунальные услуги.
Стаття 32. Плата за житлово-комунальні послуги
1. Плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору.

2. Розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку.

3. Розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою.

4. У платіжному документі мають бути передбачені графи для зазначення поточних та попередніх показань засобів обліку споживання комунальних послуг, різниці цих показань або затверджених норм, ціни/тарифу на даний вид комунальних послуг і суми, яка належить до сплати за надану послугу.

5. У разі зміни вартості житлово-комунальних послуг виконавець/виробник не пізніше ніж за 30 днів повідомляє про це споживача з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

   Таким образом, следует читать договор!
Категория: Консультации | Добавил: perejro
Просмотров: 1021 | Загрузок: 0

РАДИО
Бесплатная отправка смс:
Отправить СМС на БилайнОтправить СМС на Мегафон
Отправить СМС на МТСОтправить СМС на Теле2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Ссылки на сайты

Copyright MyCorp © 2018
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.